Pliki do pobrania | O nas  |  Kontakt  |  allegro  |  Wyszukiwanie Zaawansowane
 
Ciężarówki autobusy filtry fap - BAUMOT
Ciężarówki autobusy filtry fap - BAUMOT

 baumot

baumot

baumot

baumot

 montaz_baumot

 montaz_baumot

 

 

   Od stycznia 2010 roku jesteśmy przedstawicielem szwajcarskiej firmy BAUMOT - prodycenta filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów ciężarowych i autobusów.

   UNIA EUROPEJSKA intesywnie walczy o czystość powietrza i podnosi normy czystości emisji spalin. Aby wymusić na właścicielach  pojazdów dokonywanie przeróbek, zwiększa opłaty za korzystanie z autostrad i wprowadza strefy zamknięte (centra miast). Po zamontowaniu filtra znacząco spadają koszty przejazdy, można dotrzeć z wycieczką lub dostawą towaru np. do centrum Berlina, a wrazie z miany pojazdu, filtr można przełożyć do nowego auta.

   Filtr dobiera się do konkretnego samochodu kierując się mocą silnika (kW) i specyfikacją użytkowania (długość i jakość drogi). Urządzenie montujemy w miejsce tłumika wraz z niezbędną monitorującą elektroniką, filtr cząstek stałych wykonany jest z blachy nierdzewnej, posiada pełną 2-letnią gwarancję oraz obsługę serwisową urządzenia i posiada certyfikat EURO 4. 

    Filtry cząstek stałych firmy BAUMOT w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu oferowanych na rynku są całkowicie bezobsługowe - pasywne, a mianowicie niema konieczności uzupełniania i dolewania żadnych płynów.

    Pasywny system BA posiada nastepujące certyfikaty: VERT, CARB, TÜV (PMK II), EST, DTI, MIT, RDW certyfikat.

    Zasada dziłania tego systemu oparta jest na monolicie ceramicznym powlekanym katalitycznie. Charakterystyczne dla niego są niskie koszty utrzymania - całkowicie pasywny system z automatyczną regeneracją, nie jest wymagany żaden dodatek ani iskra elektryczna, jego funkcjonowanie jest całkowicie niezależne.

Broszury do pobrania:

Systemy oczyszczania spalin!

Spełnienie wymogów – redukcja emisji – zwiększenie rentowności!

 

Kontakt merytoryczno-techniczny:

mgr inż. Adam Czuprys

kom. 667-343-343

ciezarowe@kalinski.pl

  
Tłumiki
Katalizatory, filtry fap
Tuning
Ciężarówki autobusy filtry fap baumot
sklep.kalinski.pl
Motocykle
Warsztaty partnerskie
Warsztaty w Polsce
Warsztaty za granicą

Grupa Krotoski-Cichy
5158704 odwiedzin serwisu